Kepçe Loder Tartım Sistemler

Yükleyici ve kantarınızın mesafesinin uzak olma durumlarında araçlarınızın istenilen tonaja gelene kadar defalarca yükleyici ve kantar arasında gidip gelmelerinin önüne geçebilme amaçlı tamamiyle yerli üretim olan sistem sesli ,görsel uyarı ekranı ve gelişmiş CANbus işlemcisi ile tavsiye edildiği koşullarda kullanıldığı sürece max ±%1 sapma payı ile ölçüm sağlamaktadır.Sistem kurulumu ve kullanımı son derece kolay olup elektronik kalibrasyon sayesinde kullanıcı tarafından dahi kalibrasyon yapılmasına olanak vermektedir.

Vinç Moment Sistemi

Kaldırma pistonu basınçlarını sistemde kayıtlı değerler ile karşılaştırarak çalışan CANbus yazılımına sahip bir moment uyarıcı ve sınırlayıcıdır.
Moment sisitemine ulaştığında sadece yük merkezini küçülten ve makine güvenliği için uygun olan hareketlere izin verir.önceden belirlenen sınırın %90 ına kadar yeşil ışık yanar %90 dan itibaren sarı ışık ve sesli uyarıcı kesikli olarak uyarır. %100 eulaşması halinde kırmızı lamba ve sürekli sesli uyarı ile uyarır.
Denge ayaklarınına yerleştirilen microswitchler sayaesinde ayakların yere temas durumu sürekli kontrol altında tutulmakta , herhangi bir ayağın yer ile teması kesilmesi halinde kırmızı lamba ve sesli uyarı aktif hale gelmekte ve kesme valfi varsa hareket kesilmektedir. Yapılan riskli çalışmaların tümü KARA KUTUYA kayıt olur ve bu kayıtı istenildiğine EXCELL formatında çıktı olarak alınabilir. Kullanılan tüm elektronik ürünler EN/ISO 13849/1 onaylıdır.  

 

SEPETLİ PLATFORM VE İTFAİYE KONTROL SİSTEMLERİ


 Günümüzde yüksek mesafelerde yapılan işlemlerde kullanılan sepetli platform da sıklıkla karşılaşılan denge sorunu yüksek yazılım ve CAN-bus sayesinde otomatik olarak dengelenmekte ve denge den dolayı yaşanan kaza olasılığını minimum seviyeye düşürür.  
 

 

 

FORKLİFT TARTIM SİSTEMİ


 Her türde ve tonajda forklifte uygulanabilecek sade ve kullanışlı bir sistemdir. Sesli ve görsel uyarı ekranı ile tavsiye edilen koşullarda kullanıldığı müddetçe max ±%1 sapma payı ile ölçüm sağlamaktadır. Tartımlarınızı dilerek el ile ya da otomatik toplayarak yüke ekler. Bu sayede yaptığınız yüklemeler kantara gitmeden de sağlanabilmektedir.